SK Zlatníky - Sokol Dobrovíz 2:2 (2:0)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Lev, Dolejš, Soukup - Eliáš, Krupička, Vosáhlo M., Ryneš (59. Čáp) - Bouška, Hlůže J. (50. Veselý)

Góly: Krupička, Dolejš

Rozhodčí: Kabourek - Beneš, Novelinka

Žlutá karta: Eliáš

Diváků: 0

V zápase jsme se museli obejít bez 9 hráčů a povolali jsme zálohy. Herně jsme pokračovali v nepřesvědčivých výkonech, domácí se opět lehce dostávali před naši branku, zatímco naše hra byla upracovaná a vydřená. Dvakrát jsme inkasovali, od třetí trefy nás zachránil zkrat domácího hráče, který postupoval sám na prázdnou branku, ale netrefil.
Druhá půle byla o něčem jiném. Domácím ubývaly síly, naopak naši hru oživili střídající hráči. Vyrovnali jsme i skóre a měli víc šancí strhnout vítězství na svou stranu. Bohužel se nám proměnit nějakou šanci již nepodařilo, přesto jsme byli vzhledem k okolnostem s bodem spokojeni.