Sokol Dobrovíz - FK Baník Švermov 3:1 (3:0)

Sestava: Švéda - Vosáhlo J., Krupička J., Karfík (70. Soukup), Knotek - Bejbl (55. Faigl), Novák (70.Dolejš), Weis, Fábry (76. Eliáš) - Bouška (55. Trnka), Racocha

Góly: Fábry, Racocha, Krupička J.

Rozhodčí: Jarolímek R. - Jarolímek M., Soukup

Žlutá karta: Karfík

Červená karta: Racocha

Diváků: 110

Komentář na Kladenském deníku:

Dobrovíz slavila, radost zkalila jen červená

Švermov po desetibrankovém nášupu na Velké Dobré jel na hřiště ještě silnější Dobrovíze, ale tady zahrál lépe. Na střídačku se mu vrátil trenér David Müller, který si chystá hlavně mladé hráče na další sezonu v okresním přeboru. Do brány postavil brankáře Fialu a zdálo se, že pro něj bude zápas složitý, do poločasu dostal tři branky. Jenže po přestávce najednou Švermov přidal, snížil osmnáctiletým Vojtěchem Ciplem a zkušený celek Dobrovíze se zasekl.

Navíc v 78. minutě nepohodu ještě zvýšil hlavní kanonýr Tomáš Racocha. Oplácel v přerušené hře tvrdý zákrok a kromě červené karty ho čeká i flastr, kvůli němuž může na boj o korunu krále střelců asi zapomenout. Jeho tým ale výhru udržel, a protože má v tabulce už 12ti bodový náskok na Mšec/N.Strašecí a lepší bilanci ze vzájemných zápasů, oslavil velký úspěch - triumf ve skupině A.

Dobrovíz byla od začátku sezoně jednoznačně nejlepších mužstvem ročníku, ex-hostouňský hráč Jakub Hanuščík vybudoval sestavu, kterou klub udržel i pro jaro.

A Švermov? Už má definitivu, že sestupuje, přesto si cení výkonu svého týmu, který na place superfavorita obstál se ctí.