TJ Štěchovice B - Sokol Dobrovíz 3:1 (2:0)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J. (46. Vaňha), Krása, Karfík, Hlůže Z. - Prokosch (46. Hlůže J.), Krupička J., Vosáhlo M. (74. Šíma), Racocha - Votava, Bouška

Gól: vlastní

Rozhodčí: Fára - Toužimský, Procházka

Žluté karty: Hlůže J., Krása

Nepovedený zápas mají za sebou fotbalisté Dobrovíze. Bohužel se nedokázali vyrovnat s rychlým a tvrdým presinkem domácích.
Přitom začátek zápasu, i když mírnou převahu měli domácí, přinesl 2 velké šance našich hráčů. Bohužel jsme je neproměnili, a tak přišel trest v podobě vedoucího domácího gólu. Pořád jsme se však herně trápili, náš výkon byl bezkrevný, bez bojovnosti. Ani burcování trenérů nepomáhalo.
Začátek 2.poločasu byl z naší strany povedenější, domácí se však chytře stáhli a vyráželi do nebezpečných brejků. Jeden z nich dokázali proměnit ve 3.gól. Dalším zabránil v dobré formě chytající M.Kalivoda. Naši se v koncovce trápili, i jediný gól si vsítil domácí obránce sám.
Snad se naši hráči chytnou v dalším zápase a dokáží si udržet své postavení v tabulce před pronásledovateli.