Sokol Dobrovíz - AFK Libčice 0:4 (0:1)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Krupička J., Krása, Hlůže Z. (70. Vaňha) - Knotek, Karfík (79. Hlůže J.), Vosáhlo M., Šíma (63. Soukup) - Votava, Bouška

Rozhodčí: Hlavnička - Toužimský, Melnar

Žlutá karta: Hlůže J.

První tým tabulky nám svým výkonem jasně dokázal, proč je první. Ač se naši hráči snažili bojovat, soupeři nestačili. Naše mužstvo se představilo se zesíleným středem zálohy, aby lépe čelilo soupeřově ofenzívě. Zpočátku se nám dařilo zachytávat soupeřovu kombinaci i náběhy za obranu. Inkasovali jsme ve 25. minutě z první vážnější situace, když soupeřovi útočníci narážečkami překonali naši obranu i gólmana. Domácí se bohužel do koncovky moc nedostali, vůbec jsme nestříleli, i když jsme hráli "po větru". Největší šanci nám přineslo lehké zaváhání hostujícího gólmana, které však obrana hostí zažehnala.

Ani po změně stran se průběh hry nezměnil, hráči Libčic hru bez problémů kontrolovali a své vedení navyšovali až na konečných 0:4. Našim hráčům nelze upřít snahu. Snad jim bude bodově odměněna v dalších zápasech v Úhonicích a doma s Chotčí.