Sokol Dobrovíz - Sokol Choteč 5:0 (3:0)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Krása (46. Vaňha), Krupička J., Hlůže Z. (64. Prokosch) - Knotek, Vosáhlo M., Karfík, Votava - Bouška (77. Hlůže J.), Racocha

Rozhodčí: Gaži

Žluté karty: Bouška, Racocha

Radost z výkonu i výsledku mohli mít tentokrát naši fanoušci. Hosté sice nehráli asi v optimálním složení, přesto byl jejich výkon zklamáním. V prvním poločase zahrozili pouze 2x náznakem šance, jinak směrem dopředu nepředvedli vůbec nic. Nám se podařilo brzy některé šance proměnit, to nám přineslo klid na kopačky. I když řadu dalších šancí jsme nevyužili, byly k vidění kombinace, kterým diváci tleskali.
Ve druhém poločase jsme začali až moc profesorsky. Chtěli jsme kombinace až moc vyšperkovat na úkor efektivity. Ani po vystřídání neztratila naše hra tempo a výsledkem byly další 2 góly.
Teď nás čekají soupeři, kteří jsou v tabulce před námi nebo těsně v závěsu. V těchto zápasech se ukáže pravá kvalita.