Sokol Dobrovíz - Sokol Tuchoměřice 4:0 (1:0)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Krása, Krupička J., Hlůže Z. (46. Šíma) - Knotek, Karfík, Racocha, Soukup - Votava (63. Hlůže J.), Bouška (73. Kincl)

Góly: Racocha, Krupička J., Kincl, Šíma

Rozhodčí: Sliacký - Rothbauer, De Carvalho

Žlutá karta: Karfík

Diváci byli svědky pěkného fotbalu ze strany našeho týmu. Hráči si zápas užívali. Předváděli jsme pěkné kombinace. První gól nám rozhodčí ještě neuznali, bylo však otázkou času, kdy se nám podaří nějaké góly vsítit. Nakonec padl po velmi pěkné kombinaci 4 hráčů a vyšachování soupeřovy obrany. V dalších šancích nás zastavil výborný gólman hostí, přihrávka "navíc" nebo selhání v koncovce. Chyběla snad jen střelba ze střední vzdálenosti. Hosté se k ohrožení naší branky dostali jen jednou, zakončili však střelou nad.

I ve druhém poločase jsme soupeře válcovali a přidali další 3 góly. Dostatečný prostor ve hře dostali i náhradníci a také se dokázali gólově prosadit. To je dobré zjištění pro trenéry.

V posledních 2 zápasech sezóny budeme hájit 5.příčku před dotírajícími Štěchovicemi. S tímto umístěním by u nás panovala spokojenost.