Sokol Měchenice - Sokol Dobrovíz 2:1 (2:0)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Krása, Soukup, Hlůže Z. - Šíma (67. Vaňha), Vosáhlo M., Urban, Ogurčák - Votava, Kincl

Gól: Soukup

Rozhodčí: Malý

Žluté karty: Vosáhlo M., Urban, Votava, Soukup

Ani v dalším zápase v Měchenicích se nám nepodařilo bodovat. Domácí hráči nás od začátku zaskočili bojovností a agresivitou v osobních soubojích. Naši obránci špatně obsazovali domácí útočníky a ti měli dost času na zpracování. Pramenilo z toho několik závarů před naší brankou i 2 góly domácích. O moc fotbalovější domácí hráči nebyli, jen víc chtěli.
Ve druhém poločase se obraz hry změnil, začali jsme si vytvářet šance, bohužel kvalitní gólman v brance domácích hodně pochytal, nebo jsme byli v koncovce ukvapení. Domácí zahrozili jen ze 2 brejků. Podařilo se nám snížit, ale to bylo z naší strany vše. Konec si už domácí hráči zkušeně pohlídali.