Sokol Dobrovíz - Sokol Úhonice 1:1 (1:1)

Sestava: Hájek - Hlůže Z., Krása, Karfík, Kincl - Votava, Vosáhlo M., Urban, Knotek (60. Soukup) - Valko (80. Hlůže J.), Bouška

Gól: Urban

Rozhodčí: Šturc - Maňas, Gregušiak

Žluté karty: Krása, Votava

Úvodní minuty zápasy byly velmi nepřesné, hrálo se většinou uprostřed hřiště a bylo plno osobních soubojů. Zatímco však hosté první a jedinou příležitost gólově využili, nám se naopak nepodařilo v jasné šanci dotlačit míč do sítě z bezprostřední blízkosti. Naštěstí však zapadla za tyč tečovaná střela D. Urbana a bylo srovnáno.
Na začátku druhého poločasu jsme přečkali samostatný únik hostujícího útočníka, ale i na naší straně přibývaly šance, které však končily slabými střelami doprostřed branky, kde stál připravený gólman hostí.Míč měl častěji na kopačkách soupeř, šancí měl víc náš tým. Další gól však diváci už neviděli.