• TJ Sokol Dobrovíz - oficiální stránky fotbalového klubu
Členové TJ

Seznam členů TJ Sokol Dobrovíz naleznete ZDE

V sobotu do Chotče

Sokol Choteč je pro nás na svém malém hřišti velmi nepříjemný soupeř. Moc často odtud body nevozíme. Vzhledem k tomu, že je to náš tradiční soupeř, tak trenéři vědí, odkud hrozí největší nebezpečí a jistě na tom založí svou zápasovou taktiku. Obě mužstva se pohybují ve středu tabulky, v případě vítězství soupeře přeskočíme. Zápas se hraje v sobotu 7.10. od 16.00 hodin v Chotči. Rozhodovat bude trojice rozhodčích Koubek - Gregušiak, Hlavnička.

Detaily z posledního vzájemného zápasu:

Vítězstvím jsme se na soupeře dotáhli

Sokol Dobrovíz - Sokol Choteč 5:0 (3:0)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Krása (46. Vaňha), Krupička J., Hlůže Z. (64. Prokosch) - Knotek, Vosáhlo M., Karfík, Votava - Bouška (77. Hlůže J.), Racocha

Góly:  Votava 3, Racocha, Krupička J.

Rozhodčí: Gaži

Žluté karty: Bouška, Racocha

Diváků: 55

Radost z výkonu i výsledku mohli mít tentokrát naši fanoušci. Hosté sice nehráli asi v optimálním složení, přesto byl jejich výkon zklamáním. V prvním poločase zahrozili pouze 2x náznakem šance, jinak směrem dopředu nepředvedli vůbec nic. Nám se podařilo brzy některé šance proměnit, to nám přineslo klid na kopačky. I když řadu dalších šancí jsme nevyužili, byly k vidění kombinace, kterým diváci tleskali.
Ve druhém poločase jsme začali až moc profesorsky. Chtěli jsme kombinace až moc vyšperkovat na úkor efektivity. Ani po vystřídání neztratila naše hra tempo a výsledkem byly další 2 góly.
Teď nás čekají soupeři, kteří jsou v tabulce před námi nebo těsně v závěsu. V těchto zápasech se ukáže pravá kvalita.
Fotky z akcí Sokola Dobrovíz nově ZDE
Další zápasy

SO 22.9.    16.30 hod.  Dobrovíz - Dobříč

SO 29.9.    16.30 hod.  Štěchovice B - Dobrovíz