Sokol Dobrovíz - Sokol Zlatníky 4:1 (3:0)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Krása, Karfík, Soukup - Knotek, Votava, Vosáhlo M., Šíma (65. Hlůže Z.) - Bouška (81. Hlůže J.), Valko (87. Kincl)

Góly: Votava 2, Bouška, Šíma

Rozhodčí: Maňas - Novotný, Hruška

Žlutá karta: Karfík

Diváků: 70

Hosté přijeli k utkání hodně oslabeni, přesto nás dost pozlobili. Podařilo se nám již v 8.minutě po pěkné kombinaci otevřít skóre. To nám mělo přinést klid na kopačky. Ale až tak tomu nebylo. Sice jsme si vytvářeli další šance, zakončení však bylo školácké nebo lajdácké. Přesto jsme skóre do poločasové přestávky navýšili na 3:0 proměněnou penaltou a pohotovou střelou.
Druhý poločas byl z naší strany špatný. Hned v úvodu jsme inkasovali po nedůrazu a nedostoupení hráče. Jako varování to však bylo málo. Dál jsme hráli v obraně lehkomyslně a jen špatná koncovka hostujících hráčů nás udržovala v náskoku. Až posledních 15 minut bylo lepších. Nejdřív sice rozhodčí odvolal penaltu a nevyloučil soupeřova hráče za faul na R.Soukupa, který postupoval sám na branku, ale pak se nám povedla pěkná kombinace a výsledkem byl 4.gól.