Sokol Dobřichovice - Sokol Dobrovíz 1:3 (1:2)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Čáp (87. Ryneš), Soukup, Johanovský - Knotek, Urban, Vosáhlo M., Gvušč (59. Karfík) - Bouška (88. Hlůže J.), Racocha

Góly: Gvušč, Knotek, Racocha

Rozhodčí: Dvořák

V zápase se nám opět nepovedl začátek. Těžkou malou domů odvrátil náš gólman jen na nohu domácího hráče a ten pohotově zakončil do odkryté branky. I nadále se na nás hrnuly rychlé a nebezpečné domácí brejky. Okolo 20. minuty začali vystrkovat růžky i naši hráči, kombinační hrou se nám dařilo nalézat okénka v domácí obraně a ještě do poločasu otočit výsledek v náš prospěch.
Ve druhém poločase nebyli domácí již nebezpeční. Museli prostřídat a náhradníci neměli kvalitu hráčů základní sestavy. Nevytvořili si žádnou větší šanci. Naopak my šance měli, ale neproměňovali. Uklidnění přinesl až 3.gól 5 minut před koncem.