Sokol Dobrovíz - Sokol Čisovice 2:1 (1:1)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Karfík, Racocha, Johanovský - Šíma, Knotek, Vosáhlo M., Gvušč - Hlůže J. (65. Kubeš), Bouška

Góly: Bouška, Knotek

Rozhodčí: Hrdlička

Lepší vstup do zápasu měli hosté. Výborně využívali náběhů pravého křídelníka, který dostával přesné pasy za obranu. Po druhé jeho akci se hosté ujali vedení přízemní střelou z hranice šestnáctky. Naši hráči působili zakřiknutě, nedařilo se nám nic dotáhnout do konce. Přesto se nám podařilo vyrovnat Bouškovou zbloudilou střelou.
Ve druhém poločase hosté odpadli. Na naši polovinu hřiště se dostávali minimálně. Dlouho se nám nedařilo přetavit tlak v gól, ač šancí bylo dost. Nakonec to tam padlo zásluhou Knotkovy hlavičky. Hosté vrhli všechny síly do útoku a neproměnili jednu vyloženou šanci, další jsme jim však již nepovolili a připsali si 3 důležité body.