Sokol Dobrovíz - SK Olympie Dolní Břežany 8:0 (3:0)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Karfík, Soukup, Johanovský - Knotek, Urban, Vosáhlo M., Šíma (69. Ryneš) - Bouška (66. Hlůže J.), Racocha

Góly: Racocha 3, Bouška 2, Šíma, Urban, Hlůže J.

Rozhodčí: Toužimský

Žluté karty: Vosáhlo M., Racocha

Velice nám pomohlo, že z prvních 2 střel na branku soupeře jsme vsítili 2 góly. Přesto byla naše hra rozháraná a nepřesná. I hosté vystrkovali růžky a ohrožovali naši branku střelami těsně mimo. Rozhodující asi byl gól do šatny na 3:0.
Druhá půle byla festivalem fotbalu otevřených obran a zahazovaných šancí. Využívali jsme postavení soupeřova brankáře mimo vlastní pokutové území a přehazovali nebo obstřelovali ho zdálky. Zahodili jsme však 10 tutových šancí, skóre mělo být určitě dvouciferné. Hosté nastřelili ve druhém poločase 3x tyč naší branky. Snad si naši útočníci schovali nějaké góly do dalších zápasů.