* Trenére, jak jsi spokojený s umístěním po podzimní části sezóny?
S umístěním po podzimní části sezóny mohu být jedině nadmíru spokojen Protože na začátku sezony jsme takové umístění nečekali.

* Předpokladem úspěchu je tréninková a zápasová docházka. Splnila Tvé očekávání?
Všichni dobře víme, jak je teď těžké sehnat kluky, aby hráli fotbal a každý z nás má nějaké zaměstnání, a proto bych je všechny pochválil za snahu, s jakou přistupovali k tréninku a samozřejmě k zápasům. I když někdy to bylo složité dát to dohromady.

* Obával ses konce kariéry 4 hráčů v letní pauze. Nakonec někteří pomohli. Asi zaslouží dík.
 Ano, 4 hráči mám v letní pauze skončili. Sám jsem se toho obával, ale kluci pochopili, jak jsou ještě pro náš klub potřební a v mnoha zápasech nám pomohli. Za což jim děkuji.

* Jak zapadli noví hráči?
Myslím si, že noví hráči předváděli dobré výkony a ujali se svého úkolu na jedničku a do kolektivu zapadli, jako by u nás hráli několik let.

* Jak bude probíhat zimní příprava?
Zimní příprava začne na začátku února. Potom pojedeme na soustředění, kde sehrajeme přípravný zápas.

* S jakými změnami v kádru počítáš?
Samozřejmě bychom potřebovali doplnit mužstvo, ale zatím je to v jednání.

* S jakým výsledkem bys byl spokojený na konci sezóny?
Chtěl bych, abychom předváděli hezký fotbal a drželi krok s čelem tabulky.