V sobotu 26.6.2010 jsme se zúčastnili turnaje starých gard v Hostivicích. Našimi soupeři byli SK Čechie Smíchov, SK Hostivice a Lok. Salzwedel. Turnaj se hrál systémem každý s každým 2x30 minut a vzhledem k velkému vedru to bylo velmi náročné

Dosáhli jsme těchto výsledků:

Dobrovíz – Smíchov 2:3 (2:1)  góly: Krupička L. 2

Nadějně rozehrané utkání jsme nedokázali dotáhnout do vítězného konce. Zejména na začátku druhého poločasu jsme byli v hluboké defenzívě, z čehož pramenila penalta i vítězný gól soupeře. Závěrečný tlak již vyšel naprázdno.

Dobrovíz – Hostivice 2:5 (1:2) góly: Drož, Hlůže J.

Soupeř nás přehrával rychlostí i lépe organizovanou obranou. Utkání bylo velmi kvalitní, rychlé, důrazné. Měli jsme na to vybojovat alespoň 1 bod za remízu, 2 góly jsme dostali až v závěru, kdy jsme otevřeli obranu a marně se snažili vyrovnat.

Dobrovíz – Salzwedel 5:1 (2:1)  góly: Šafránek, Kubín, Krupička L., Novák T., Hlůže J.

Jednostranná záležitost, se soupeřem jsme sice pohrávali. Výsledek mohl být i dvouciferný, ale dokázali jsme neproměnit i ty nejvyloženější šance. Nutno podotknout, že gólman soupeře byl velmi kvalitní a dost našich šancí vychytal.

V turnaji jsme obsadili celkové 3. místo, vítězem se stal Sokol Hostivice.