O víkendu 3.-4.7.2010 nastoupilo naše mužstvo na turnaji ve Středoklukách. Podívejte se, jak to dopadlo.

V sobotu jsme nastoupili proti sousednímu Sokolu Kněževes. Po dobrém prvním poločasu, který jsme vyhráli 1:0, jsme rychle zvýšili na 2:0, ale poté jsme hodně polevili a soupeř výsledek otočil. Nakonec jsme vyrovnali, i když rozhodčí zápas zkrátil. Na penalty jsme bohužel prohráli.

SOKOL DOBROVÍZ - SOKOL KNĚŽEVES 3:3 (1:0), 14:15 na pen.

Branky: Votava, Kříž, Frey

Sestava: Šíma - Hlůže J., Kubín, Kolský, Krupička Luk. - Votava, Frey, Kubát, Novák D. - Pichl, Šafránek

Střídali: Novák T., Kříž, Vosáhlo J., Prokosch

V neděli si naše mužstvo v zápase o třetí místo spravilo náladu a jasně porazilo tým ze Hřebče. Získalo tedy pohár pro třetí místo.

SOKOL DOBROVÍZ - SK HŘEBEČ 5:2 (2:1)

Branky: Kříž 2x, Frey z pen., Votava, Novák D.

Sestava: Šíma - Vosáhlo J., Pichl, Novák D., Krupička Luk. - Hlůže J., Frey, Kubát, Votava - Šafránek, Kříž

Střídali: Krupička Lub., Novák T.