Sokol Zlatníky - Sokol Dobrovíz 1:4 (1:1)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Hanuščík, Krása, Karfík - Knotek (62. Eliáš), Krupička, Vosáhlo M., Dolejš - Bouška (74. Mikeš), Racocha

Rozhodčí: De Carvalho - Franek, Průša

Dlouho jsme hledali cestičku k soupeřově brance. Dobře jsme kombinovali, ale hodně přes střed soupeřovy obrany, který byl přehuštěný. A prakticky jsme nevystřelili. Když jsme se dostali k centru ze strany, zase chyběli hráči před brankou. Po propadlém centru Knotek prostřelil hostujícího gólmana a ujali jsme se vedení. Hosté však brzy po nepřesné rozehrávce vyrovnali.
Ve druhém poločase jsme lépe napadali hostující obranu a ta pod tlakem chybovala, nebo jen zakopla míč. Soupeř odpadl i fyzicky. Za celou druhou půli se dostal jen párkrát za půlící čáru a zahodil jednu šanci. Jinak se hrálo pořád před soupeřovou brankou. Zvýšený tlak vedl ke 3 gólům a pohodové výhře.