Sokol Tuchoměřice - Sokol Dobrovíz  0:4 (0:3)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J. (58. Karfík), Hanuščík, Krása (67. Eliáš), Votava - Knotek,  Krupička, Vosáhlo M., Dolejš - Bouška, Racocha (82. Hlůže J.)

Góly: Hanuščík, Krupička, Racocha, Bouška

Rozhodčí: Procházka - Kubíček, Průša

Žluté karty: Votava, Racocha, Hanuščík

Naši hráči konečně předvedli v 1.poločase výkon, který jsme očekávali od úvodu sezóny. Pěkná kombinace střídala pěknou kombinaci, hráči plnili taktické pokyny a nacvičené akce. Kromě 3 gólů jsme neproměnili několik dalších šancí, nastřelili břevno, domácí 2x vyhlavičkovali míč z prázdné branky, atd.
Úvod druhého poločasu se vyznačoval zvýšenou aktivitou domácích a možným uspokojením našich hráčů. Hra byla vyrovnaná. Naše obrana však fungovala bezchybně a volný prostor jsme využívali k brejkům. V 70.minutě byl domácím vyloučen hráč a od té chvíle se již hrálo jen na domácí polovině hřiště. Přidali jsme další gól a zápas dovedli do úspěšného konce.
Hráče vyprovázel do kabin zasloužený potlesk diváků.