Tatran Rakovník B - Sokol Dobrovíz 1:5 (1:2)

Sestava: Kalivoda  - Eliáš, Dolejš, Vosáhlo M., Votava - Knotek, Krupička, Novák D., Hlůže J. - Racocha, Bouška

Góly: Racocha 3, Bouška, Krupička

Domácí vstoupili do zápasu velmi aktivně, přesně a rychle kombinovali, trefovali se do náběhů. Naši hráči se snažili domácí kombinaci narušovat, směrem dopředu jsme se však k ničemu nedostali. Několik střel domácích jen zasvištělo těsně kolem tyčí naší branky. Centry a míče za obranu spolehlivě sbíral gólman Kalivoda. Přesto se domácí dostali do vedení povedenou střelou. Před poločasem se nám podařilo 2 úspěšnými brejky získat vedení na naší stranu. Výsledek 1.poločasu musel být pro domácí tým krutý.
Druhý poločas nabídl úplně jiný obrázek. Domácím již tolik nevycházela kombinace a naopak naši středoví hráči výborným napadáním získali mnoho míčů a chodili jsme do rychlých protiútoků. Vstřelili jsme 3 góly a další šance zahodili. Domácí úplně odpadli. Za celý druhý poločas měli jen 1 nadějnou standardku, jinak nic.