Memoriál obětí fašismu Dobrovíz 8.-9.8.

PROPOZICE

MEMORIÁL OBĚTÍ FAŠISMU

Pořadatel:              Tělovýchovná jednota Sokol Dobrovíz, z.s.

Hlavní pořadatel:  Krupička Luboš, tel.: 604 287 446

Termín konání:     8.–9.8.2020

Místo konání:        Hřiště TJ Sokol Dobrovíz

Účastníci:               Tatran Rakovník B, Sokol Červený Újezd, FC Přední Kopanina B,                                         Sokol  Dobrovíz

Předpis:                  Hraje se dle platného soutěžního řádu FAČR

Rozhodčí:               zajistí pořádající oddíl

Časový pořad:       Začátky utkání jsou stanoveny na 15.00 a 17.30 hod. po oba dva hrací                                     dny

Systém turnaje:     V sobotu 8.8.2020 se sehrají zápasy  v uvedených časech dle                                                   rozlosování. V neděli 9.8.2020 se nejprve utkají poražení a posléze                                         vítězové ze sobotních utkání. Při nerozhodném výsledku rozhoduje o                                     postupujícím nebo vítězném mužstvu 5 pokutových kopů. Není-li                                           v 1.sérii pokutových kopů rozhodnuto, pokračuje se dále po jednom až                                  do rozhodnutí.

Střídání:                 Povoleno střídání 5 + 1

Ceny:                      Vítězné mužstvo obdrží putovní pohár a cenu za 1.místo. Ostatní                                           mužstva obdrží ceny dle umístění. Vítěz je povinen vrátit putovní                                           pohár pořadateli nejpozději do 31.5.2021.

Odškodné:             Mužstvo, které se k některému utkání nedostaví, ztrácí nárok na cenu                                      a uhradí pořadateli 1.000,- Kč.

Rozlosování:          sobota 8.8.2020  15.00 hod. FC Přední Kopanina B – Sokol Červ. Újezd

17.30 hod.  Sokol Dobrovíz – Tatran Rakovník B