Sokol Tuchoměřice - Sokol Dobrovíz 5:4 (4:3)

Sestava: Kalivoda - Lev, Krása, Dolejš, Vosáhlo M. (84. Hlůže J.) - Knotek (80. Vosáhlo J.), Krupička, Novák D., Soukup (46. Karfík) - Bouška, Racocha

Góly: Racocha 2, Bouška, Krupička

Rozhodčí: Koubek - Chaloupka, Novotný

Žluté karty: Dolejš, Krása, Bouška, Lev, Novák, Racocha

Diváků: 85

Stejně jako v předchozích zápasech jsme inkasovali velmi brzy, tentokrát v 1:50 minutě. Sice jsme brzy vyrovnali, ale domácí opět odskočili. Zatímco domácím stačilo nakopnout míč za obranu a dostali se do šance, naše mužstvo ztěžka dobývalo obrannou hráz domácích. Do konce poločasu jsme skóre dotahovali, leč nedotáhli.
Celý druhý poločas se odehrál na domácí polovině hřiště, vytvořili jsme si mnoho šancí, avšak koncovka byla slabší. Vyrovnali jsme, hnali se za vítězstvím, ale místo toho přišel brejk domácích a vítězný gól. Bohužel se nám v zápase sešla slabší forma některých hráčů a jejich chyby už nestačili ůtočníci zvrátit v náš prospěch. Protože i oni v mnoha šancích zklamali.