Sokol Dobrovíz - SK Olympie Dolní Břežany 0:2 (0:1)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Lev (79. Krása), Karfík, Faigl - Eliáš (73. Hlůže J.), Krupička, Novák D., Vosáhlo M., Dolejš - Bouška

Rozhodčí: Jakl - Štípek, Mičko

Žluté karty: Bouška, Lev

Červená karta: Faigl

Bohužel sérii porážek jsme nepřerušili a propad tabulkou pokračuje. Hosté začali náporem, dobře kombinovali. Naši hráči působili mátožně a byli pomalejší. Nedařilo se nám přihrát si přesně víckrát za sebou, nedokázali jsme vepředu udržet míč. Hosté se dostali do vedení, navíc nám byl přísně vyloučen hráč. Až poté jsme si vypracovali 2 šance, přesnější zakončení však chybělo.
Druhý poločas měl podobný průběh. Po chybě a následném faulu jsme z penalty inkasovali druhý gól. Přesto jsme se dál snažili, nastřelili tyč a v posledních 10 minutách měli 5 dobrých příležitostí, koncovka však byla žalostná.
V příštím zápase ve Zlatníkách musíme již bezpodmínečně bodovat a zastavit pád k sestupovým příčkám.