SK Sokol Zlatníky - Sokol Dobrovíz 1:3 (0:0)

Sestava: Švéda - Soukup, Karfík, Krupička J., Faigl (84. Eliáš) -  Knotek (67. Lev), Novák, Hofman, Krupička L., Racocha - Bouška (55.Dolejš)

Góly: Racocha 2, Novák

Rozhodčí: Dvořák - Průša, Jandourek

Diváci: 65

Celý první poločas se odehrával v naší režii, domácí se přes polovinu hřiště dostávali jen sporadicky. Bohužel se nám nepodařilo proměnit velké šance. Vstřelený gól by jistě přinesl na kopačky našich hráčů větší klid.
Druhý poločas byl o něčem jiném. Domácí hráči se začali tlačit víc dopředu a nastřelili břevno. Paradoxně otevřenější domácí obrana nám pomohla k vedoucímu gólu. Domácí sice brzy pěknou střelou vyrovnali, načež naši hráči kontrovali dalšími dvěma góly a závěr zápasu si v klidu pohlídali.
Zvítězili jsme na hřišti druhého celku v tabulce, za týden nás však čeká další důležitý zápas se Sokolem Tuchoměřice. Důležité však budou vlastně všechny zápasy. Snad už na lepších terénech a za hezčího počasí.