Sestava: Švéda - Vosáhlo J., Krupička L., Krupička J., Karfík - Knotek (24. Trnka, 88. Vosáhlo M.), Novák, Weis, Dolejš (27. Eliáš) - Racocha, Bouška

Rozhodčí: Chaloupka - Bednář, Pečený

Žluté karty: Vosáhlo J., Krupička L., Novák, Racocha, Trnka

Diváků: 100

Komentář t.č. zraněného Davida Fábryho:

V sobotu 29. dubna 2023 se odehrál šlágr kola okresního přeboru mezi vedoucími týmy TJ Sokol Dobrovíz a SK Roztoky.

První poločas byl napjatý, plný nepřesností na obou stranách, přesto si týmy vytvořily shodně po jedné vyložené brankové příležitosti. Šance zůstaly nevyužity, a tak se hráči do šaten rozešli smírně za stavu 0:0.

Domácí se ujali vedení 1:0 hned po přestávce. Po pohledné hlavičkové spolupráci kluků z rodinného klanu Krupičků zakončoval do odkryté brány Lukáš. Druhý poločas byl o poznání zajímavější, s tvrdými souboji i krásnými fotbalovými akcemi.

Jednu takovou předvedl v závěru utkání střídající Jaroslav Trnka, když nasadil jesličky obránci hostů a po kličce brankáři si došel pro faul. Následně nařízenou penaltu s jistotou proměnil Tomáš Racocha, čímž uzavřel skóre na konečných 2:0.

Rozhodčí Chaloupka rozdal několik žlutých karet, nicméně zápas korigoval spravedlivě a svým výkonem přispěl k atraktivitě zápasu.