SK Lhota - Sokol Dobrovíz  1:0 (1:0)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Weis, Krupička J., Dolejš - Fábry, Trnka, Bouška (62. Karfík), Novák, Faigl - Racocha

Rozhodčí: Nerad - Garaja, Kovář

Žlutá karta: Dolejš

Domácí zvolili velmi defenzívní taktiku, kterou se nám nepodařilo prolomit. Kombinačně se nám nedařilo projít přes zhuštěný obranný val. Pasy za obranu sbíral gólman nebo stihli rychlonozí domácí hráči odvrátit. Bohužel jsme vůbec nezkoušeli vystřelit ze střední vzdálenosti. Přesto jsme si vytvořili několik šancí, některou proměnit nám však nebylo přáno. Domácí brejky bychom spočítali na prstech jedné ruky.
Scénář druhého poločasu ovlivnil inkasovaný gól po brejku. Chtěli jsme hned vyrovnat skóre a akce jsme zakončovali ukvapeně a nepřesně. Navíc se do naší hry vkrádala nervozita. Kýžený gól jsme prostě vstřelit nedokázali, proti byly tyče i výborný domácí gólman .
Nakonec z toho byla první prohra v soutěži, kde jsme nováčky. Porážku musíme hodit za hlavu a připravit se na další soupeře a náročný týden. Již ve čtvrtek 28.9. nás čeká pohárový souboj s SK Psáry a v neděli 1.10. přivítáme Sokol Vraný.