Sestava: Kalivoda - Hlůže J., Krása, Hlůže Z., Štechmiler - Kubát (65.´ Kříž), Frey, Novák D., Zbudil - Pichl Mikeš

Branka: Štechmiler

Rozhodčí: Fára - Hanák, Verner

V prvním zápase finále Poháru OFS jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo z Průhonic, které momentálně okupuje čtvrtou příčku Okresního přeboru.

Ve vcelku vyrovnaném utkání jsme jistě nezklamali a proti silnému soupeři jsme si vytvořili několik slibných šancí. Po bezbrankovém poločase přišla studená sprcha, když v pokutovém území zbytečně fauloval Zbudil a soupeř šel z penalty do vedení. V závěru jsme naštěstí ze závaru po rohovém kopu dokázali vyrovnat netradičním střelcem J. Štechmilerem.

Finále Poháru OFS se hraje systémem doma x venku. 1. finálové utkání hrajeme ve středu 11.5.2011 doma a odveta v Průhonicích se odehraje následující středu, čili 18.5.2011. Oba zápasy mají výkop v 17.30hod.

Tímto zveme všechny naše fanoušky, aby přišli podpořit TJ Sokol Dobrovíz.