Po dlouhých letech se Sokol Dobrovíz vrací do okresního přeboru. K tomu nám pomohla velice úspěšná letošní sezóna, ve které jsme s přehledem vyhráli jak celou soutěž (11 bodů náskok na 2. Zbuzany), tak pohár OFS.

Během celého soutěžního ročníku jsme zaznamenali pouze jedinou porážku (v Řevnicích), 4 remízy (2 v poháru + 2 v soutěži) a 26 výher! To vše s celkovým skóre 139:34!!! To vychází cca 4,5 vstřelených branek na zápas a pouze 1,09 obdržených branek na zápas. Obě statistiky nás řadí na vrchol celé soutěže.

Sokol Dobrovíz nesbíral pouze kolektivní ocenění, ale i to jediné individuální v této soutěži: Franta Pichl vyhrál tabulku střelců celé soutěže! Ve 26 zápasech nastřílel 55 branek. Neuvěřitelný výkon korunoval v posledním zápase, kdy vstřelil 7 branek a výrazně tím předčil "svůj průměr" 2,12 branek na zápas.

Přejme Sokolu Dobrovíz aby si i v okresním přeboru udržel "věhlas", který si tímto vybudoval.

Gratulujeme a děkujeme.