Pořadatel:             TJ Sokol Dobrovíz

Termín konání:     13. – 14. srpna 2011

Místo konání:
Hřiště TJ Sokol Dobrovíz

Účastníci:               TJ Unhošť, SK Velké Přítočno, FC Přední Kopanina, Sokol Dobrovíz

Předpis:                  Hraje se dle platného soutěžního řádu ČMFS

Rozhodčí:               Fára M., Hanák L., delegováni KR OFS Praha-západ

Časový pořad:        Začátky utkání jsou stanoveny na 15.00 a 17.30 hod. po oba dva hrací dny

Systém turnaje:

V sobotu 13.8.2011 se sehrají zápasy  v uvedených časech dle rozlosování.

V neděli 14.8.2011 se nejprve utkají poražení a posléze vítězové ze sobotních utkání. Při nerozhodném výsledku rozhoduje o postupujícím nebo vítězném mužstvu 5 pokutových kopů. Není-li v 1.sérii pokutových kopů rozhodnuto, pokračuje se dále po jednom až do rozhodnutí.

Střídání:                Povoleno střídání 5 + 1

Ceny:                     Vítězné mužstvo obdrží putovní pohár a cenu za 1.místo. Ostatní mužstva obdrží ceny dle umístění. Vítěz je povinen vrátit putovní pohár pořadateli nejpozději do 31.5.2012.

Odškodné:             Mužstvo, které se k některému utkání nedostaví, ztrácí nárok na cenu a uhradí pořadateli 1.000,- Kč.

Rozlosování:         sobota 13.8.2011 15.00hod.   Přední Kopanina - Unhošť
                                                                  17.30 hod.  Dobrovíz – Velké Přítočno