Sestava: Kalivoda - Hlůže J., Krása, Hlůže Z., Štechmiler - Janák, Frey, Šafr, Zbudil (68´Vosáhlo M.) - Pichl, Kříž

Branky: 1x Janák, 1x Šafr

ČK: Frey (70´)

Rozhodčí: Zubková, Šustr, Červeňák

Diváků: 120

Na horké půdě Horoměřic, které v loňském ročníku okresního přeboru skončily druhé za postupujícím Jílovištěm, nás nečekal jednoduchý zápas. Že se nejedná o "tuctový" mač nasvědčovalo i nasazení 3 rozhodčích a delegáta.

Na malém a drnovatém hřišti jsme se rozjížděli pomaleji. Náš ospalejší rozjezd soupeř ztrestal po rohovém kopu, kdy míč do vlastní branky tečoval Roman Zbudil. Po této brance, kterou naši hráči vzali jako budíček, jsme převzali iniciativu a vytvořili si několi slibných šancí. Míč za záda nejistého brankáře domacích dostal ještě před poločasem Jarda Janák a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

Druhý poločal kopíroval první s tím rozdílem, že do vedení jsme šli tentokrát my. V tu chvíli jsme šli jednoznačně za vítězstvím. Zápas ovlivnila vzájemná potyčka, kterou vyprovokovali domácí hráči po ostřejším zákroku na horoměřického kapitána. Do potyčky se zapojil i Pavel Frey, který byl společně se stoperem domácích vyloučen. Od tohoto okamžiku nás domácí přehrávali ve středu hřiště a pramenilo z toho i několik přečíslení, která naštěstí domácí fotbalisté neproměnili. Když už jsme téměř zvedali ruce nad hlavu, tak přišel trest. Po sérii tří rohových kopů domácí dotlačili míč do branky.  V podstatě vzápětí rozhodčí Zubková odpískala konec....

Ač jsme odcházeli ze hřiště zklamaní, tak je nutné podotknout, že remíze je spravedlivá! Až čas ukáže zdali bod ze hřiště Horoměřic je ziskem nebo ztrátou...