Do hlasování o největšího sympaťáka "Áčka" se zapojilo rekordní množství lidí. Potvrdilo se, že do této ankety se zapojí i lidé (dámy), kteří nejsou pravidelnými návštěvníky našeho webu.
Jen za tento týden jsme měli 493 "návštěvníků" na našem webu.

Děkujeme za vaše hlasy!

Z celkem 14ti hráčů, kteří se mohli této ankety zúčastnit, se do finální trojky dostali Jarda Štechmiler, Tomáš Kolský a Milan Šafr. Tato silná trojice se neustále střídala ve vedení a pořadí se měnilo doslova každou hodinou. Všichny tři překonali hranici 100 bodů, což je obdivuhodný výkon.

Nakonec se na třetí příčce umístil Milan Šafr. Druhá příčka zůstala neobsazena, jelikož Jarda s Tomášem získali do uzávěrky ankety (sobotní půlnoc) shodný počet hlasů a stali se vítězi této ankety. S oběma hráči přineseme rozhovor, který si budete moci přečíst na našem webu a ve zpravodaji Sokola Dobrovíz k zápasu s Rudnou (15.10.2011).

Ještě jednou gratulujeme!