Sestava: Novák L., Mašín – Potužník, Šimek, Kováč, Švambera J., Švambera D., Mráček, Kubín, Kolský, Šesták, Ohar, Maršálek, Burešová, Hašpl, Fedorevič, Mráz, Novák J.

Branka: Mráz 3, Maršálek 3, Šimek 2, Kolský, Šesták

Rozhodčí: Krupička L.

Diváků: 55

Již na začátku utkání jsme se dostali do tříbrankového vedení, pak však naši hráči upadli do letargie, neřešili útoky kombinačně,ale sólově. A domácí se 2 góly dostali zpět do hry. Ač trenéři nabádali hráče k roztažení hry a kombinaci, hráči jakoby je neslyšeli. Naštěstí jsme ještě do poločasu stihli navýšit vedení.

Druhý poločas byl již jen velkým bojem s mnoha osobními souboji. Z brejků jsme vstřelili další góly, ale fotbalovosti na hřišti mnoho nebylo. Snad budou děti příště více poslouchat dobře míněné rady trenérů a k vítězství přidají i pohlednější fotbal.