MEMORIÁL VL. CHRŽE – HALOVÝ TURNAJ ZLIČÍN

Sestava: Kubeš – Kadlec, Hlůže J., Kubín, Ogurčák, Krupička L., Bureš, Valko, Kříž

Výsledky: Dobrovíz-Hospoda 1:7, Dobrovíz-Zličín 4:5, Dobrovíz-Aritma 5:5, penalty 2:3

Naše stará garda se tradičně zúčastnila halového turnaje v Praze-Zličíně. A opět jsme neuspěli a obsadili až 6. místo ze 7 zúčastněných. Naši manažeři podcenili nominaci a sami nešli příkladem. Jirka Rákos dal přednost hasičské zabíjačce, Luboš Ogurčák zapomněl sálovou obuv v noci před zápasem v restauraci a mohl nastoupit až do druhého zápasu. Řada dalších hráčů toho také nestačila po pozdních návratech domů mnoho naspat. Mrzí to především u Romana Kubeše, jenž dostal v nominaci přednost před Mirkem Kalivodou a nepřistoupil k turnaji s odpovídající profesionalitou.

První zápas jsme museli odehrát bez střídání, protože nás bylo málo. A proti týmu bývalých prvoligových hráčů to nestačilo. Odehráli jsme solidní zápas, avšak srážela nás nepřesná koncovka.

V utkání s domácím Zličínem nám stačila remíza k druhému místu ve skupině. Prohrávali jsme, pak dokázali vyrovnat. Do kolen nás dostala až penalta v poslední minutě, která byla nařízena po nesmyslné hře rukou Romana Kubeše mimo vymezený prostor.

Utkání o 5. místo bylo vyrovnané. V závěru jsme dostali příležitost hrát přesilovku, ale zhatil ji Tomáš Kubín, který byl rovněž vyloučen za zakopnutí míče. Penalty nechtěl jít nikdo kopat. Odvahu projevil pouze Jindra Hlůže, aby vzápětí jako jediný neproměnil a odsoudil nás ke konečné 6. příčce.

Po turnaji jsme si slíbili, že se na příští ročník připravíme lépe.