V sobotu nastal kritický den, kdy se nahromadila únava. Trenér Hladík se opět projevil jako zkušený trenér - dopoledne naordinoval již tradiční okruhy a odpoledne přišla i očekávaná odměna za dřinu, kterou všichni na soustředění odmakali!

Odměnou hráčům byl trénink v hale, kde došlo i na fotbálek. Zápas v hale byl zdravě vyhecovaný a i zde se hráči vydali ze všech sil. Trenér Hladík uťal zápas za nerozhodného stavu, takže ze soustředění nakonec všichni odjížděli spokojení. Mistrovský tah.

V hale došlo i na drobné šrámy (David Karfík, Luboš Krupička), ale věříme, že tato zranění budou z kategorie nezávažných.

Závěrem děkuji všem, kteří se soustředění zúčastnili. Soustředění opravdu každý odmakal a jsem si jistý, že právě toto soustředění přispěje k pohodě v týmu, která v jarních bojích bude velice důležitá.