Sestava: Kalivoda - Štechmiler, Krása, Kolský, Dohnal - Zbudil, Frey, Karfík, Dias (58´Vosáhlo) - Vítek - Pichl

ČK: 89´Karfík

Rozhodčí: Hanák - Fára, Verner

K utkání s lídrem tabulky jsme nastoupili bez Milana Šafra a zraněných bratří Hlůžů. Trenér Rákos zvolil defenzivnější taktiku, kdy záložní řadu doplňoval agilní Jirka Vítek. V první půli se taktika vyplácela. Průhoničtí měli územní převahu, ale do šancí se nedostávali. Z územní převahy vytěžili pouze pár střel z větších vzdáleností s kterými si poradil výborně chytající Mirek Kalivoda. Tyče naopak zvonily na druhé straně. Jednu nastřeli Franta Pichl, když se sám ocitl před domácím brankářem. Břevno nastřelil i Jirka Vítek. Sám na branku domácích postupoval také Petr Dias. Jeho střelu vyrazil brankář Průhonic. Poločas tedy skončil bezbrankovou remízou, ale pokud bychom vedli o 2 góly, tak by se v Průhonicích nikdo nedivil. Dojem z první půle kazilo 5 žlutých karet pro naše hráče. Právě proto jsme si ve druhém dějství museli dávat velký pozor na případné vyloučení, vzhledem k vedení tohoto zápasu...

Druhý poločas domácí zahájili s větším pohybem a opakoval se obrázek z první půle. Po 15ti minutách rozehrávaly Průhonice 2 rohové kopy. Po rozehrání druhého rohu zůstal na hranici velkého vápna osamocený záložník Průhonic, který propálil vše co mu stálo v cestě. 1:0. Po této brance se role obrátila. Domácí hráči se více zatáhli na vlastní polovinu a čekali na nebezpečné protiútoky. Po jednom z nich zvýšili již na 2:0, což utkání rozhodlo. Franta Pichl za tohoto stavu ještě jednou nastřelil břevno. Ani z následného závaru jsma gól nevsítili. Průhoničtí na druhé straně měli ještě několik situací, které bravurně zneškodnil Mirek Kalivoda. V samotném závěru utkání došlo ještě ke dvěma situacím, které zamrzely....po dalším rohovém kopu Průhoničtí upravili na konečných 3:0 a v 89´minutě rozhodčí "necitlivě" vyloučil Davida Karfíka za hrubý výraz na adresu protihráče... Červenou kartu si rozhodčí určitě obhájí! Nicméně, pokud by rozhodčí dával alespoň žlutou kartu za každý vulgární výraz na adresu protihráče či rozhodčího, tak by na hřišti moc hráčů z obou mužstev nezůstalo...

Ani ve třetím jarním utkání jsme nedokázali bodovat. Tentokrát nám v cestě za prvními jarními body stál velice kvalitní soupeř. Abychom nemuseli uvažovat a mluvit o "krizi" našeho "A" mužstva, je nutné již v následujícím domácím utkání bodovat. Po 3 porážkách máme nejvyšší čas!