Sestava: Kalivoda - Štechmiler, Krása, Kolský, Vosáhlo (20´Soukup R.) - Hlůže Z., Frey, Zbudil, Hlůže J. (55´Ogurčák) - Vítek, Pichl

Branky: Vítek (2:1), Pichl (3:2), Zbudil (3:3)

Rozhodčí: Kittel

 

Premirá nového trenérského tria skončila remízou. Zápas na krásném pažitu ovšem nezačal dle našich představ. V prvním poločase jsme kazili spousty lehkých přihrávek a nedařila se nám kombinační hra, kterou jsme chtěli praktikovat. První branku jsme obdrželi po standardní situaci, po jejímž rozehrání zahrál domácí útočník v pokutovém území evidentně rukou....zatímco naši hráči reklamovali ruku u rozhodčího, domácí odcentrovali a nikým neobsazený útočník pohodlně trkl balón do naší branky. Srovnat se nám podařilo zásluhou nejlepšího střelce soutěže Franty Pichla, který z povedeného protiútoku srovnal stav na 1:1. Byla to Frantova 23 trefa v probíhajícím ročníku. Ani srovnávací branka nás neuklidnila a domácí nás dále přehrávali. Výsledkem nátlaku domácích byly další dvě trefy, které skončili v naší brance. Nutno podotknout, že pod obě branky se podepsala naše obrana, která si tak "drží"v jarní části nelichotivý průměr třech obdržených branek na utkání. Do poločasu se nám podařilo ještě snížit zásluhou Jirky Vítka. Do šaten jsme odcházeli za stavu 3:2 pro Libčice.

 

Po bouřlivé poločasové debatě v naší kabině jsme nastoupili do druhého poločasu mnohem aktivněji. Hře pomohl i dobře hrající Petr Ogurčák, který si společně s Radkem Soukupem odbyl letošní premiéru v dobrovízském dresu. Druhý poločas byl z naší strany mnohem povedenější. Výsledkem enormní snahy byla vyrovnávací paráda Romana Zbudila, který po rozehrání rohového kopu napálil odražený míč přímo do šibenice domácí svatyně. Ač měla obě mužstva možnost strhnout vedení na svou stranu, tak utkání skončilo spravedlivou remízou....