Sestava: Kubeš - Krupička M., Rákos, Jirátko, Solil - Zálužanský, Kadlec, Holoubek, Krása - Krupička L., Hlůže J.

Střídačka: Drož, Kubín, Ogurčák, Šesták

Branky: Krupička L., Kadlec, Kubín

Rozhodčí: Fábry

Stará garda se po ostudě, kdy byla nucena zrušit první jarní utkání pro nedostatek hráčů, sešla a stálo to za to! Vybojovala vítězství nad největším rivalem z Hostouně v poměru 3:2. Vítězství se ale nerodilo lehce. Hned v úvodu utkání jsme inkasovali po nedorozumění naší obrany s brankařem Kubešem. Naštěstí jsme do poločasu stihli alespoň vyrovnat, když J. Rákos vyslal pumelenici téměř ze čtyřiceti metrů, brankař Fanta stihl jen vyrazit a náš zabiják v útoku L. Krupička se z dorážky nemýlil. Tentýž hráč měl do poločasové přestávky ještě jednu velkou příležitost, ale v dobré pozici špatně zpracoval a poté ukvapenou střelou z otočky netrefil branku.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s jasnou taktikou. Nalomeného soupeře dorazit a nandat mu, co se do něj vejde. Do vedení jsme šli z penalty po zákroku na L. Holoubka, kterou bezpečně proměnil M. Kadlec. Domácích se po naší ofenzivní smršti zželelo jak rozhodčímu, který jim pomáhal vymyšlenými ofsajdy, tak našim útočníkům, kteří i v nejvyloženějších akcích nedokázali vstřelit branky. Ujala se až pěkná střela T. Kubína ze dvaceti metrů. Naši hráči pod vidinou dvoubrankového vedení polevili a dovolili soupeři snížit. Poté domácí vrhli všechny síly do útoku a v obraně jim vznikala okénka. Bohužel se nám nepodařilo vinou našich nepřesností žádné potrestat. V samotném závěru stojí za zmínku snad jen brutální zákrok M. Hanuščíka na M. Krupičku, při kterém se našemu hráči naštěstí nic nestalo, a tak se tomu nakonec všichni zasmáli.

Na našem vítězství 3:2 se už nic nezměnilo, a tak naši hráči vezou cennou výhru z horké hostouňské půdy.