Sestava: Kubeš - Štechmiler, Krása, Kolský, Hlůže J. - Hlůže Z., Zbudil, Ogurčák, Dias - Vítek (73´Kříž), Pichl

Branky: Ogurčák (1:0), Dias (2:0)

Rozhodčí: Čihák

V dalším domácím utkání jsme přivítali rezervu mužstva z Jílového. Cílem bylo získat tři body, neboť toto mužstvo získalo od našeho podzimního utkání pouhý bod a propadlo se na samé dno tabulky.

Sestava se nerodila lehce. Chyběli zranění Šafr, Dohnal, Kalivoda a Vosáhlo, potrestaný Karfík a na dovolenou odjel Frey. Přesto jsme soupeře vcelku přehrávali. Do vedení jsme se dostali krásnou střelou Petra Ogurčáka z hranice pokutového území. Poločasový výsledek byl tedy 1:0.

Ve druhém poločase jsme navýšili vedení, když Ogurčák vybídl krásným pasem Diase, který postupoval sám na brankaře a proměnil. Bohužel jsme neproměnili několik dalších šancí, a tak přišel trest. R. Kubeš vyběhl pro nakopávaný balon od soupeře mimo pokutové území, tam se ho snažil zpracovat, ale prohrál souboj se soupeřem a ten uklidil balon do brány. Naštěstí jsme hubené vítězství 2:1 uhráli až do konce.