Stará garda konečně zabrala a přípsala si první vítězství pod novým trenérem R. Kubešem. Oslabené Čechii Smíchov nastřílela zásluhou Kříže (3x) a Luboše Krupičky (2x) pět gólů. Ve druhém poločase hru kontrovala a na konečných 6:1 upravil skóre Tomáš Kubín. Nutno poznamenat, že ve druhém poločase zvlášte L. Krupička šetřil soupeře od většího brankového přídělu.

Branky: Kříž 3x, Krupička L. 2x, Kubín

Sestava: Kalivoda - Soukup K., Rákos, Soukup P., Šesták - Zálužanský, Kubín, Hromádka, Hanuščík - Krupička L., Kříž

Střídali: Krupička M., Hroník, Drož, Pyszný, Ogurčák

Trenér: Kubeš

Očima trenéra:

Do zápasu jsme vlétli jako tornádo v Americe, úplně jsme smetli soupeře už v prvním poločase. Od desáté minuty jsme vedli jedna - nula a pak začal koncert ve střelbě na branku z kopaček Milana Kříže a Luboše Krupičky . Kříž vstřelil tři góly a Krupička L. dva góly. Tím jsme položili soupeře na lopatky a dohráli jsme poločas v pohodě bez zbytečných faulů. Byla vidět i herní kombinace, dá se říct 80%-ní přesnost přihrávek a střel na bránu. Druhý poločas se už dohrával v klidu, dali jsme už jen jeden gól v podání T. Kubína a jeho nádherné střely k tyči. Pak rychlým brejkem i soupeř skóroval, ale to už byla jen kosmetická úprava výsledku. Ještě v závěru jsme kopali penaltu, ale Luboš Krupička zahodil šanci na hattrick. Celkově jsem byl spokojen jak v docházce mužstva, tak s konečným výsledkem 6:1 . Doufám že v tom budeme nadále pokračovat . Redaktor M.