Sestava: Krupička L. - Soukup K., Rákos, Hroník, Šesták - Ogurčák, Zálužanský, Kubín, Šafr - Drož, Rubner

Střídali: Kříž, Krupička M.

Branka: Drož

Trenér: Kubeš R.

Očima trenéra:

Utkání s Přední Kopaninou se nám opět nepovedlo! Soupeř byl technický a měl rychlý přechod do útoku a to mu stačilo. Nepotřebovali ani brankaře, chytal hráč z pole a naši útočníci toho nevyužili. Pouze jednou jsme skórovali a to z kopačky Drože. Nadále vázla koncovka, měli jsme asi pět tutových šancí, ale míč do branky evidentně nechtěl. Přesnost přihrávek taky nic, moc. Ctělo by to potrénovat! Do brány se musel postavit L. Krupička, protože na poslední chvíli odřekl domluvený gólman. Lubošovi se v brance moc nedařilo. Udělal spoustu chyb, ale občas měl světlé chvíle. Děkuji hráčům, kteří se dostavují na zápasy pravidelně a dají do toho vše, co umí. Mrzí mne, že plno dobrých hráčů se na to vykašle a mají různé výmluvy. Kdo chce, tak si to může určitě zařídit! Ať se tito hráči, co nechodí nad tím zamyslí. Uvidíme, jak se nám podaří další zápas a doufám, že přijdou ti hráči, kteří nechodí a prolomíme tu smůlu!

Naši borci proti silnému protivníkovi prohrávali od první minuty a soupeř je přehrával ve všech směrech. Připravujeme vyjádření trenéra.

Zpravodajství ze zápasu naleznete také na webu soupeře ZDE.