Sestava: Kubeš - Solil, Kadlec, Rákos, Krupička M. – Zalužanský, Hlůže J., Hroník, Drož – Šafr, Krupička L.; střídal Soukup T.

Branky: Krupička L., Hlůže J., Rákos

Rozhodčí: Hudera

Diváků: 4

Ze začátku zápasu jsme se potýkali s nedostatečným počtem hráčů, řada z nich se dostavila k zápasu pozdě. Manažéři Lučan a Ogurčák nepřišli vůbec. Do konce podzimní části je ve funkci nahradí Jiří Rákos, poté rozhodneme jak dál.

Po vyrovnaném začátku vyrobil první hrubku Solil a hosté ji proměnili ve vedoucí gól. Když už nás bylo 11, byli jsme aktivnější a byl jen otázkou času, kdy vyrovnáme. Stalo se tak ve 23.minutě, kdy si L.Krupička zaběhl za obranu a šikovným lobem překonal hostujícího brankáře. Do kabin se šlo za stavu 1:1.

Ve druhém poločase se projevila naše lepší fyzická kondice, bylo jen otázkou času, kdy rozhodneme. Nakonec se tak stalo ze standartních situací. Nejprve Hlůže proměnil penaltu a pak Rákos tvrdou střelou z trestného kopu zvýšil na 3:1. Hosté zkorigovali až v závěru z penalty.