Sestava: Pavelka – Štechmiler (52‘ Dias), Krása, Kolský, Vosáhlo (62´Vilčko) – Zbudil, Šafránek, Frey, Kubát – Mikeš, Pichl

Branky: Mikeš 2x, Pichl 2x, vlastní

Rozhodčí: Divilek

Diváků: 50

K poslednímu zápasu podzimní části sezony jsme nastoupili na domácím hřišti v derby proti Béčku Tuchoměřic, s nimiž máme dlouhodobě vyrovnanou bilanci a vždy je to boj do posledních minut. Tentokrát proti nám ovšem nastoupilo velmi omlazené mužstvo a od prvních minut nebylo žádných pochybností, kdo je na trávníku pánem.
   Již v 8 minutě se po rohovém kopu a následné skrumáži dostal k míči A. Mikeš a nekompromisně jej poslal do opačného rohu, než se vydal gólman 1 – 0 ! Vzápětí se řítil na branku hostí P. Frey, ale nemířil dobře. Ve 12 min se agilní Mikeš po sólu snažil přelstít soupeřova vynikajícího brankáře, ale ten výtečně zasáhl. Ve 13 min P. Krása - mimo, v 15 min F. Pichl hlavou – mimo. Znovu jsme se mohli radovat až v 21 min, kdy po střele A. Mikeše dorážel F. Pichl do prázdné branky 2 – 0 !! Ve 34 min A. Šafránka vychytal po individuální akci brankář, totéž se opakuje o minutu později při šanci Pichla., který ovšem ve 42 min po krásné nahrávce Šafránka zvyšuje na 3 – 0 !!! Do půle se stačil ve vyložené šanci minout hlavou ještě A. Mikeš.
    Do druhé půle jsme vstoupili vyloženě vlažně, snad s vědomím jednoznačného průběhu či kvůli nadcházející rozlučce, to vědí jen hráči sami. V každém případě jsme do 61 min nepředvedli nic, co by stálo za zaznamenání, když na sebe vzal odpovědnost velmi aktivní, ovšem též dosti nedisciplinovaný A. Mikeš a nádherně se prodral indiviuální akcí až ke gólu 4 – 0 !!!! V 67 min přuišla snad jediná branková příležitost Tuchoměřic, ovšem ve finální fázi jejich hráč zamířil a vystřelil vysoko nad naší branku.. V 71 min přišla možnost pro A. Mikeše, aby zkompletoval hattrick, ovšem těsně minul branku. V 76 min se diváci dočkali vysněného „ bůra“, ovšem nikoliv zásluhou umění naší ofenzívy, jako spíše nešťastným odehráním hráče Tucho č. 5, který si dal elegantního vlastence 5 – 0 !!!!! Do konce utkání nám ještě P. Dias a P. Frey předvedli, co všechno se dá zahodit a sudí, který se již na tuto „ parádu“ nemohl déle dívat, foukl v 86 min do píšťalky a ukončil trápení obou mužstev…
     Co hodnotit na tomto zápase pozitivně? Snad jen to, že to byla lepší forma tréninku a nikdo nepřibyl na naši již takto početnou marodku. Nasazení souviselo s podceněním soupeře a již několikrát jsem na tomto místě apeloval na to, že se nám podceňování v minulosti již x-krát vymstilo. To, že k tomu nedošlo i tentokrát, svědčí jen o tom, že tentokrát byl soupeř opravdu velmi slabý a velmi omlazený. Navíc nejlepším hráčem na hřišti byl jednoznačně mladý brankář Kolařík, který nejenže výborně chytal, ale navíc bylo vidět, že v něm roste skutečný leader mužstva.
    Závěrem bych chtěl hráčům poděkovat, že prošli podzimní částí soutěže bez větších výsledkových kotrmelců a až na vyjímky předváděli pohledný fotbal, na který se dalo koukat. Že hráli srdcem a nasazení připomínalo, že jim na výsledcích záleží. Trenérům poděkujme za to, že dokázali v rekordně krátké době sladit a zařadit mnoho nových tváří do tohoto souboru a v neposlední době za motivační stránku věci, protože ač se to mnohdy nezdá, je to ve lll. Třídě okresní soutěže většinou ta největší práce, která je ovšem nejméně vidět. Díky za všechny zúčastněné, T. Lučan