Sestava: Kalivoda - Vosáhlo, Krása, Kolský, Hlůže Z. - Kříž, Frey, Adámek, Zbudil - Vítek, Pichl (46´Dias)

Branka: Pichl z penalty

Rozhodčí: Fára

Zápas dvou rozdílných poločasů!

V první půli jsme byli lepším mužstvem na štěrboholské umělé trávě. Vypracovali jsme si i několik velice nadějných situací. Ovšem dokázali jsme skórovat pouze z penalty po faulu na Pavla Adámka. Poté bezchybný jenečský brankář zlikvidoval 2 "tutovky" Franty Pichla i Jirky Vítka. Ve 40´minutě se po střetu s jenečským gólmanem zranil Franta Pichl a od tohoto okamžiku jsme "doslova" přestali hrát....Jeneč vlastně vstřelila branku z jediné šance, kterou si v prvním poločase vypracovala. Nutno dodat, že i tato branka v podstatě padla ve druhém poločase, jelikož již běžela 46 minuta... Pokud bychom po prvním poločase vedli 3:0, tak by se nikdo nemohl divit...

Do druhého poločasu vstoupila obě mužstva jako vyměněná.... Jeneč převzala iniciativu a jen zřídka nám "půjčila" loptičku....když už půjčila, tak jsme ji velice ochotně a prakticky záhy opět vrátili. Konečný výsledek byl pro nás, dá se říci, milosrdný, vzhledem k předvedené hře ve druhé půli....

Věřím, že Franta Pichl se dá brzy dohromady a bude schopen nastoupit k prvnímu mistovskému zápasu, který se nezadržitelně blíží (24.3.). Také doufám, že mužstvo na druhý poločas co nejrychleji zapomene a již v následujícím zápase potvrdí, že se jednalo o výjimečný výpadek, který mohl být částečně způsoben pátečními mohutnými oslavami narození Jana Nováka III.

Dobrovízákům se za druhý poločas omlouvám....