Sestava: Kalivoda - Štechmiler, Krása, Karfík, Hlůže Z. - Zbudil, Frey (80´Kubeš), Ogurčák, Hlůže J. - Vítek (65´Kříž), Pichl

Branky: Vítek, Frey

Rozhodčí: Čechmánek

Utkání s Rudnou se neslo ve stínu úmrtí trenéra Milana Krátkého, kterému byla oběma mužstvy věnována minuta ticha před samotným začátkem utkání. Hráči Dobrovíze dále věnovali Milanovi bojovný a pohledný fotbal. Věříme, že Milan byl na Dobrovíz patřičně hrdý a dobrovízský fotbal bude i nadále sledovat, ač z nejvyšších pater....

Utkání se hrálo za krásného počasí na ideálně připraveném trávníku. Do utkání jsme nastoupili koncentrovaně, dařilo se nám kombinovat a dostávali jsme se i k zakončení. První gól padl do domácí branky po dlouhé přihrávce Davida Karfíka. Na tento nákop si naběhl Jirka Vítek a obstřelil vyběhnuvšího domácího brankáře. 0:1. Do poločasu se domácím podařilo vyrovnat z ojedinělého zaváhání naší obrany, kdy domáčí záložník přešel přes 3 hráče a s naší pomocí skóroval za záda Mirka Kalivody. 1:1.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme strhnout vítězství na naší stranu. Tomu odpovídala i naše hra. Náš tlak byl korunovát nechytatelnou pumelenicí, která vyletěla z levačky Pavla Freye. Vedení 1:2 jsme již do konce zápasu nepustili. Jedinou šanci domácích bravurně zlikvidoval náš brankář.

Tyto 3 body, které nás přiblížily na dohled celkovému třetímu místu, nemohou být věnovány nikomu jinému než Milanovi. Milane, ještě jednou díky za všechno...