Sestava: Kalivoda - Vosáhlo (46.´ Kubín), Krása, Soukup, Štechmiler - Hlůže Z., Frey, Ogurčák, Hlůže J. - Pichl, Vítek (65.´ Kubeš)

Branky: Pichl 4x, Vítek

Rozhodčí: Kittel - Cichra, Malá

V posledním zápase sezóny 2011-2012 šlo pouze o 2 věci. Rozloučit se s domácími diváky vítězstvím a udržet si pozici na stupních vítězů.

Utkání jsme rozehráli ve velkém stylu a záhy jsme vedli 2:0. Po dvou chybách jsme ovšem soupeři "darovali" vyrovnání, což se projevilo i na naší další hře. Naštěstí nám do poločasu zajistil vedení Franta Pichl, který si v tomto utkání pojistil korunku pro krále střelců. V letošní sezóně zaznamenal Franta úctyhodných 31 branek!

Ve druhém poločase již o našem vítězství nebylo pochyb. Přidali jsme ještě dvě branky a dotáhli zápas k výhře, která nám zajistila třetí místo v konečné tabulce, což je pro Dobrovíz úspěšné umístění.