Sestava: Kalivoda - Onder, Krása, Karfík (58´Hlůže Z.), Kolský - Vosáhlo (58´Soukup R.), Frey (70´Hlůže J.), Máchal, Bláha - Vítek, Pichl

Zápas dvou rozdílných poločasů. První poločas nebyl z naší strany zahrán nejhůře, ač jsme jej prohráli 2:0. Rozhodl začátek a konec poločasu. První branku jsme obdrželi hned po 5ti minutách a druhou ve 45´minutě. Hosté působili fotbalovějším dojmem, ovšem šance byly viděny na obou stranách hřiště. Hosté lépe kombinovali a my jsme se snažili o rychlé brejky, které v prvním poločase byly nebezpečné, ovšem k naší smůle jsme ani jeden brejk nezakončili brankou.

Druhý poločas začal stejně jako ten první. Velmi brzy jsme inkasovali branku na 3:0 a bylo po zápase. Tedy z naší strany. Od 55´minuty, kdy jsme obdrželi třetí branku bylo na hřišti již pouze jednou mužstvo. Bohužel to Zbuzanské. Zbuzanští v exhibičním tempu navyšovali skóre až na konečných 7:0! A tak se zrodil jeden z největších debaklů Sokola Dobrovíz.

Nedá se říci, že by hráči zápas odflákli. Kvalita byla na straně soupeře. Ovšem za výkon ve druhém poločase bychom se měli fanouškům omluvit.....třeba na omluvu bude příležitost na hřišti druhého lídra soutěže Sokola Zvole....