Sestava: Kalivoda - Kubeš, Kolský, Karfík (46´Bajar), Hlůže Z. - Hlůže J.(70´Kubín), Šafránek, Kubát, Vosáhlo - Kříž, Krása

Branka: Kubát
Po povedené druhé půli v Krušovickém poháru jsme věřili, že na tuto hru navážeme. Do Dobrovíze přijelo mužstvo, které mělo pouze o 2 body více než my. Bohužel za výkon v prvním poločase jsme si bodovat nezasloužili. Jen díky skvělému Mirkovi Kalivodovi jsme šli do kabin pouze s jednogólovým mankem. Obrana často chybovala a nezvykle lehce pouštěla soupeře do brankových příležitostí. Záložní ani útočná řada se téměř neprosadila. Pouze 2 momenty v první půli stojí z naší strany za zmínku. První byl neodpískaný penaltový zákrok hostujícího brankáře, který ovšem rozhodčí Polák neodpískal. Druhý byl diskutabilní ofside, po kterém Milan Kříž vstřelil branku....ovšem tentokrát se píšťalka zmíněného rozhodčího rozezněla.....

Ve druhém poločase jsme měli sice mírnou optickou převahu. Góly ovšem opět stříleli hosté. Za stavu 0:3 se nám alespoň podařilo vstřelit čestný gól, který již ovšem nic neřešil. Škoda, že se dříve neujala hlavička Milana Kříže, kterou hostující stoper vykopával z brankové čáry nebo oblouček Kubína, který zastavila tyč.

Sportovně musím konstatovat, že soupeř byl lepší a vítězství si zasloužil. Ač nelze žádnému hráči upřít snahu a bojovnost, tak přesto si dovolím tvrdit, že takto se o záchranu nebojuje. Příkladem bojovnosti byl nejstarší hráč na hřišti Milan Kříž, který hrál na hranici sebeobětování. Bez tohoto nasazení od všech hráčů nemůžeme myslet na úspěch.