V zimním přestupním období jsme získali získali výraznou posilu do útoku, kdy z SK Cholupice přišel Přemysl Bouška.
Jakými kluby jsi ve své kariéře zatím prošel?
Klubů, kde jsem působil, bylo již požehnaně. Postupně mládež Sparty, Zličín, Neratovice, Vršovice, Cholupice, Zásmuky, Hostouň. Nejvíc vzpomínám  na angažmá v Zásmukách, kde se mi dařilo střelecky a měli jsme dobrou partu v týmu.

Tvoje záliby?
Sport všeobecně a užívání si života.

Fotbalový cíl?
Vždy vyhrávat.

Mimofotbalové ambice?
Vyhrát Dobrovíz open 2014 v tenisové čtyřhře se spoluhráčem Kubou Šímou.

Fotbalová filozofie?
Dobrý pocit a radost z fotbalu.

Proč ses rozhodl pro Dobrovíz?
Těším se, až se dostanu pod ruce týmové masérce. Navíc v týmu působí můj kamarád a spolupracovník Jindra Hlůže.

V Dobrovízi si od Tebe slibují, že bys mohl nahradit kanonýra Fandu Pichla, který dával okolo 50 gólů za sezónu.
Budu se snažit. Vím, že mužstvo dělá útočník. Musíme co nejdříve nahrát dostatečný počet bodů, abychom se vyhnuli sestupovým starostem a pak si fotbal užívat.