Velké Přítočno -Dobrovíz 1:5 (1:5)

Branky: Bouška 3, Hlůže J., Kubát

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J. (72. Kubeš), Soukup, Prokosch, Kučera - Šíma, Schwarzer, Hlůže J. (46. Ogurčák), Veselý - Bouška, Kubát

Na turnaji ve Velkém Přítočně jsme obhájili loňské prvenství a stali se držiteli putovního poháru Memoriálu Jana Burgera na další rok.

Vlastní zápas jsme zahájili aktivně a brzy se ujali vedení. Důležitým momentem bylo, že po domácím vyrovnání jsme strhli velmi rychle vedení opět na svoji stranu. Naši útočníci přehrávali pomalou a slabou domácí stoperskou dvojici a mezi 34. a 40. minutou jsme vstřelili 3 rychlé góly a o osudu zápasu vlastně rozhodli.

Druhý poločas jsme hráli až příliš profesorsky. Domácí navíc pozměnili sestavu a již lépe hlídali naše útočníky. Domácím hráčům se však vůbec nedařilo v koncovce a tak jsme náskok v pohodě uhlídali.

Zápas o 3. místo:
Kablo Kročehlavy - Sokol Červený Újezd 1:4