Kazín - Dobrovíz 2:3 (0:1)

Sestava: Kubeš - Vosáhlo J., Karfík, Prokosch (46.Soukup), Hlůže Z. - Šíma, Schwarzer, Votava, Kubát (63.Kincl) - Bouška, Hlůže J.

Góly: Hlůže J. 2, Votava

Od začátku jsme se snažili být aktivní, tvořit hru. Domácí spoléhali jen na brejky, které jsme dobře zachytávali. Domácí málo presovali naše obránce, a tak ti měli dostatek času na rozehrávku. V 19.minutě jsme se ujali vedení, když Votava prošel středem obrany a zakončil přesně k tyči. I nadále jsme měli hru ve svých rukách a nepřipouštěli si žádné riziko vyrovnání stavu. Měli jsme i další náznaky šancí nebo skorošance, něco tomu však chybělo. Buď přesnější finální přihrávka, nebo větší důraz nebo přesnost našich útočníků.
Do druhém půle domácí změnili taktiku, začali napadat hluboko v našem poli a my najednou začali kazit jednu přihrávku za druhou, prohrávali jsme osobní souboje. Do hry se nedostávali naši střední záložníci, jednotlivé řady se málo doplňovaly a prolínaly. Gólový následek na sebe nenechal dlouho čekat. Domácí se 2 slepenými góly dostali v 65.minutě do vedení. Po druhém gólu se mužstvo probudilo, vrátilo se ke hře z první půle a na hráčích byla vidět touha po obratu. Roli hrdiny zápasu na sebe vzal nejzkušenější hráč J.Hlůže, v 80.minutě procedil míč do sítě mezerou mezi brankovou tyčí a domácím gólmanem, v 88.minutě zpracoval míč ve vápně a uklidil ho k protilehlé tyči. 
Vybojovali jsme důležité body, ve hře to ještě skřípe. Určité pasáže hry jsou kvalitní, abychom pak úplně vypadli ze hry. Určitě je na čem v tréninku pracovat.