Sestava: Kalivoda - Soukup, Krása (81. Krejčí), Prokosch (63. Schiller), Hlůže Z. - Vosáhlo J. (63. Kubát), Schwarzer, Karfík, Šíma (74. Kubeš) - Votava (77. Hlůže J.), Bouška

Góly: Votava 4, Bouška 2

Rozhodčí: Kubík - Krupička F., Novák

Diváků: 40

První poločas nabídl velmi kvalitní fotbal. Hrálo se nahoru-dolů. Po pěkné akci jsme se dostali do vedení již ve 2. minutě, hosté brzy kontrovali. Jedna hezká akce střídala druhou. I hosté hráli však velmi dobře, 2x nás ochránilo břevno před inkasováním gólu. V naší sestavě se osvědčuje posunutí D. Karfíka do středu zálohy, odvede tam strašnou spoustu práce a dává pěkné přihrávky útočníkům do běhu. Do poločasu jsme vstřelili vedoucí gól opět po pohledné kombinační akci. Měli jsme i další šance, uklidňující 3. gól však nepřišel. Poločasový stav 2:1 sliboval dramatickou 2. půli.
To však naše mužstvo nedopustilo. Dvěma rychlými góly hned v úvodu jsme prakticky rozhodli utkání. Hostující mužstvo se úplně rozpadlo, asi odpadli i fyzicky. Naši hráči si dělali, co chtěli. Předváděli velmi pěkné kombinace a šancí měli na 5 zápasů. Vědomi si vysokého náskoku, zkoušeli v zakončení technické finesy nebo chtěli zakončovat až do prázdné branky. Hodně akcí zastavil ofsajd našich útočníků, kteří hráli až moc hraničně, přitom jim obránci rychlostí absolutně nestačili. Trenér využil možnost vystřídat 5 hráčů, i střídající ukázali svoji kvalitu. Střelec zápasu J. Votava zničil svými 4 góly rodnou vesnici své manželky.